22 Şubat 2013 Cuma

Komşumuz Larry Bird


Komşumuz Larry Bird!

Marty Weaver, eşi Debbie ve üç çocuğu için en iyisini ister ve bu sebeple ailesi ile birlikte New Jersey’de Hidden Hills adlı bir siteye taşınır. Marty, rüyalarının gerçek olduğunu düşünür, ta ki komşularıyla tanışana kadar…Hidden Hills’de yaşayan insanlar birazcık garipler. Weaver’lar gün geçtikçe komşularının biraz garip olduğunu düşünür.Tuhaf davranışlar sergileyen bu insanların foyaları bir süre sonra ortaya çıkar. Mahallede yaşayanlar aslında Zabvronian adlı bir grup uzaylıdır. Ünlü sporcuların isimlerini alan ve insan görünümüne bürünen bu yaratıklar, mahsur kaldıkları Dünya’dan alınmak için sinyal beklerken, yaşantılarını insan taklidi yaparak geçirmektedir. Weaver’lar yaşadıkları şokun ardından, hiçbir zararını görmedikleri komşularıyla bir arada yaşamaya karar verirler. Bu karar aynı zamanda, ağlayınca kulaklarından yeşil bir sıvı dökülen ve ellerini başlarının üzerinde çırpınca gerçek görünümleri ortaya çıkan bir grup yaratıkla birlikte zaman geçirmek demektir.

Jami Gertz, Lenny Venito, Simon Templeman gibi isimleri başrole taşıyan ‘The Neighbors’ her pazartesi ve çarşamba saat 19.00’da Dizimax Comedy HD’de.

Efsane sporcular
Dizinin en keyifli yanlarından biri uzaylıların isimlerini ünlü sporculardan seçiyor olması. Boston Celtics’in efsane oyuncusu Larry Bird, heptatlon ve uzun atlamada dünya rekorunu kıran

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder